Wyszukaj produkt

Kategorie

Dostawa towarów i zwroty

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Standardowo paczka jest starannie zaklejona taśmą. Przy otrzymaniu przesyłki, prosimy o sprawdzenie zawartości paczki czy nie została naruszona podczas transportu. Niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów - koszt wysyłki jest jeden.

Wszystkie paczki wysłane kurierem są ubezpieczone także podczas odbioru paczki prosimy o dokładne sprawdzenie otrzymanego towaru (szczególnie sprzęt elektroniczny oraz kołpaki).

Sposoby płatności:

Za zakupiony towar można zapłacić przelewem bankowym oraz płacąc przy odbiorze.

Czas wysyłki:

Większość towarów (pokrowce samochodowe, kołpaki, dywaniki samochodowe, podłokietniki, maty do bagażnika, bagażniki dachowe) jest dostępnych na naszym magazynie i są wysyłane do 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty lub wyboru płatności przy odbiorze. Maksymalny czas wysyłki to do 3 dni roboczych (poniedziałek - piątek).

Niektóre towary (pokrowce samochodowe miarowe TRENDLINE, SKÓRZANE, ELEGANCE) są sprowadzane na zamówienie i czas oczekiwania wynosi około 7 dni roboczych.

W razie jakiegokolwiek opóźnienia w wysyłce, lub przy braku dostępności klient jest natychmiastowo informowany o tym fakcie pocztą elektroniczną na email z którego złożył zamówienie.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu wyglądają następująco:

Kurier Inpost 

płatne z góry (13zł brutto)

płatne przy odbiorze (15zł brutto)

Poczta Polska (przesyłka biznesowa)

płatne z góry (13zł brutto)

płatne przy odbiorze (15zł brutto)

Wysyłka gratis (zakupy powyżej 150zł)

Pokrowce samochodowe, dywaniki samochodowe, maty, bagażniki dachowe, podłokietniki